Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Q
Mam samochód zasilany olejem napędowym. Od pewnego czasu słyszę dziwne stukanie w moim samochodzie podczas jazdy. Czasem mam też wrażenie, że mój samochód “się dusi”. Z trudnością odpala. Czy macie jakieś preparaty, które mogłyby pomóc?
AWrażenie “duszenia się” i hałasy podczas jazdy mogą wskazywać na zanieczyszczenia w instalacji zasilania w samochodzie. Zabrudzenia powstają w wyniku tankowania zabrudzonego paliwa, jak również w wyniku odkładania się różnych sybstancji przy codziennym użytkowaniu pojazdu. Niezużyte, rozgrzane paliwo powracające z silnika do zbiornika z paliwem, po zmieszaniu się z paliwem w nim, powoduje odkładanie się na ściankach zbiornika kwasowego nalotu, w dalszej kolejności pojawia się woda, wytrąca parafina i mnożą bakterie. To samo dzieje się wewnątrz całej instalacji, przez którą przepływa paliwo, powodując z czasem niedrożność, zwłaszcza we wtryskach, które zatkane nie przepuszczają paliwa do silnika pod wymaganym ciśnieniem – stąd “stukanie” i “duszenie się”.

W naszej ofercie posiadamy środki oczyszczające do oleju napędowego. Do samochodu osobowego proponujemy Z350250, pojemnik 300 ml. Należy dolać go do zatankowanego, najlepiej do pełna, zbiornika. Preparat powoduje oczyszczenie znajdującego się w nim paliwa, w wszelkie nieczystości i woda mieszają się dzięki naszemu płynowi z paliwem i zostają spalone w komorze spalania.

Q
Od dawna jeżdżę samochodami na gaz.Niestety często, zwłaszcza po zatankowaniu w przypadkowych miejscach, zdarza się, że mój samochód nie ma zwykłej sobie szybkości przy dociśnięciu pedału gazu. Czy można temu zaradzić?
ASamochody z instalacją gazową to samochody posiadające również instalację zasilania benzyną. Błędem byłoby dbanie jedynie o instalację gazową, do której oczywiście posiadamy gamę środków. Naszym klientom polecamy jednoczesne używanie środków do benzyny i do gazu. Z350251 wlewamy do pełnego zbiornika z benzyną. Natomiast Z350255 wciskamy do butli z gazem, kiedy jest prawie pusta, na rezerwie, przed zatankowaniem gazu. Do konserwacji instalacji gazowej polecamy urządzenie GAS MIXER, które po podłączeniu i zastosowaniu preparatu Z350257 czyści całą instalację gazową, bez demontażu wtrysków. Natomiast Z350259 to środek do czyszczenia reduktorów ciśnienia instalacji gazowych, którego użycie dopełnia proces konserwacji.
Q
Jestem rolnikiem, mam duże zmechanizowane gospodarstwo, miewam problemy z moimi maszynami. Czy środki Datacol nadają się do nich?
A Produkty Datacol nadają się do uzycia we wszelkiego rodzaju pojazdach silnikowych zasilanych benzyną, olejem napędowym lub gazem. Posiadamy w naszej ofercie produkty w pojemnikach 300 ml do samochodów osobowych, jak również 20 litrowe baniaki czy puszki do dużych warsztatów czy firm transportowych. W tym przypadku bardziej opłacalne byłoby zakupienie większych pojemników.
Q
Posiadamy niewielką łódź, którą już od kilku lat pływamy w wakacje po polskich jeziorach. Niestety po zimie mamy wciąż ten sam problem ze zbiornikiem na paliwo, w którym pojawiają się całe kolonie roślinne. Jak można temu przeciwdziałać?
A Pojawienie się flory bakteryjnej w zbiornikach z paliwem jest normalna rzeczą, zwłaszcza gdy używamy paliw z dużą zawartością biopaliwa. Zbiorniki nieużywane przez dłuższy czas, jak te w łodziach wodnych, są dużo bardziej narażone na pojawianie sie ich. Do czyszczenia polecamy te same produkty, które polecamy do samochodów. Ale już wkrótce w naszej ofercie pojawi się urządzenie specjalnie skonstruowane do czyszczenia zbiorników, zwłaszcza dużych i bardzo zabrudzonych.
Q
Słyszałem o maszynie do czyszczenia wtrysków. Czy można nią czyścić wtryski w samochodach ciężarowych?
A Datacol Polska posiada w swojej ofercie maszynę MX3000, która skonstruowana jest specjalnie w taki sposób, by móc za jej pomocą czyścić instalacje zasilane zarówno olejem napędowym jak i benzyną, każdego rodzaju pojazdu, bez względu na jego gabaryty. Czyszczenie trwa ok. 35 minut i odbywa się na włączonym silniku bez demontażu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.